Om oss

Om Oss

Valdres Flyklubb holder til ved Fagernes Lufthamn Leirin. Klubben driver med seilflyging og motorflyging. Klubben har et skoletilbud til elever som ønsker å lære å fly seilfly og motorfly opp til privatflyger-nivå PPL-A. Klubben tilbyr også skiskoling og sjøflyskoling..

Kontakt

Postadresse:

Valdres Flyklubb
Postboks 120
2901 Fagernes

Klubbens leder og kontaktperson:
Torleif Ringsaker
epost: torleif@ringsaker.org
mob: 90839894

Styret:

Leder: Torleif Ringsaker, epost: torleif@ringsaker.org
Nestleder: Tore Kavli, epost: kavli.tore@gmail.com
Styremedlemmer: 
Knut Håvard Berg, epost:knhaberg@online.no
Svein Orderdalen, epost:svein.orderdalen@gmail.com
Ola Erik Melby, epost: oemelbye@hotmail.com
Even Orderdalen epost: even.orderdalen@hotmail.com

Varamedlemmer
Frode Weeg
Håvard Volden
Einar Bratvold

Tillitsvalgte:

Kasserer:   Knut Håvard Berg epost: knhaberg@online.no

Motorflykontakt:  Jørn Utheim

Seilflykontakt:   Knut Håvard Berg epost: knhaberg@online.no

Flytjenesten / SAR:  Ola Erik Melbye epost: oemelbye@hotmail.com

Brannvakt koordinator: Ola Erik Melbye epost: oemelbye@hotmail.com

Representant til Idrettsrådet: Even Orderdalen epost: even.orderdalen@hotmail.com

Rekrutteringspådrivere: Even Orderdalen, ledige plasser!

Skolesjef motor:  Ole Erik Løken

Skolesjef seil:   Even Orderdalen epost: even.orderdalen@hotmail.com

Operativ leder seilfly: Even Orderdalen epost: even.orderdalen@hotmail.com

Operativ leder motor: Frode Olav Weeg epost: fweeg@hotmail.com

Teknisk leder motor:  Svein Orderdalen epost: svein.orderdalen@gmail.com

Teknisk leder seil:  Knut Håvard Berg epost. knhaberg@online.no

 

Norges Luftsportforbund
Møllergata 39
0179 Oslo, Norway
Tel: +47 23 01 04 50